Зробити чищення зубів


Професійна гігієна ротової порожнини — це комплекс заходів з очищення зубів від твердих (зубний камінь), м'яких (зубний наліт) відкладень та пігментацій.

Тверді зубні відкладення утворюються з часом у місцях, які важко доступні для зубної щітки. Цього не уникнути, як би добре ви не чистили зуби. Тверді зубні відкладення необхідно знімати раз на півроку або щорічно. Для цього використовують ультразвук.

Найчастіше таке чищення викликає певний дискомфорт, оскільки зубний камінь знаходиться в чутливій пришийковій ділянці зуба. Однак у разі появи хворобливих відчуттів пацієнту можна провести анестезію.

М'який зубний наліт забирається за допомогою зубної щітки повсякденно або технології Air-Flow у лікаря-стоматолога. Еірфлоу це піскоструминна обробка зуба абразивним порошком. Цей порошок може мати один із таких складів: натрію бікарбонат, еритритол, гліцин та ін., для кожного є свої показання.

Еірфлоу це чудовий метод чищення зубів, який не ушкоджує зуби, заполіровує мікротріщини, знімає будь-який наліт та пігментацію. Апарат "Вектор" це аналог AirFlow.

Профчистка зубів - ціна:

Послуга Ціна
Індивідуальний стоматологічний набір ("Анти-СНІД", "Анти-гепатит") 50 грн
Індивідуальний ретрактор Оптрагейт 80 грн
Аплікаційна анестезія 20 грн
Комплексне чищення всіх зубів (обидві щелепи) (ультразвук, піскоструминний Air-Flow) 1400 грн
Загальна вартість 1550 грн

Прикінцевий етап чищення - полірування зубів електричною щіточкою. Сучасні пацієнти чомусь дуже люблять саме цей етап. Хоча на наш погляд, полірування зубів надто переоцінене. Справа в тому, що будь-які пасти, що містять фтор, які використовує лікар для полірування зубів, надають не кращий ефект, ніж звичайна зубна паста. Фтор, який міститься в пасті, не може наситити зуб у достатній кількості за кілька хвилин. А ось абразиви, що містяться в таких пастах, можуть подряпати емаль і зробити її матовою. Так що полірування ми робимо за свідченнями і часто не робимо зовсім. Ну а фторування зубів — це окрема процедура і вона не виконується разом з чищенням.

Після чистки зубів необхідно уникати вживання сильних барвників: кава, чай, червоне вино та ін. Звичайно, якщо ми говоримо про відбілювання, то дієти все ж таки слід дотримуватися.

Наші контакти:

Телефон: +380 98 3823232

Email: contact@dental-side.com.ua

Адреса: Киев, ул. Белорусская 10/18, метро Лукьяновка