Імплантація зу​бів

імплантація зубів

За даними ВООЗ, лише п'ята частина населення земної кулі здатна похвалитися здоровими зубами. Однак завдяки сучасним методам лікування кожен бажаючий може стати володарем бездоганною посмішкою. Це стосується як терапії, а й відновлення цілісності зубного ряду. Встановлення імплантату зуба – найбільш ефективний спосіб, який повертає естетичну привабливість посмішки. Імплантація зубів у Києві проводиться навіть за відсутності 2-3 і більше органів у порожнині.

Суть методики

Імплантація зубів – ефективний спосіб лікування, що дозволяє застосовувати незнімні конструкції у найскладніших, занедбаних випадках. Він показаний навіть за тотальної відсутності органів. Імплантація зубів повертає функціональність та привабливість посмішки, а завдяки різноманітності колірної бази сучасні коронки індивідуально повторюють естетичну натуральність зубів. Вони зменшують навантаження на сусідні органи, продовжуючи їхнє здоров'я та красу.

Корисно! Щоб виключити ризики та забезпечити довговічність посмішки, встановлення зубного імплантату має проводитися на професійному рівні. До цього поняття входить багаторічний досвід персоналу та сучасне технічне оснащення, використання матеріалів високого класу та про клієнтський підхід.

Для кожного пацієнта фахівці клініки Dental-Side на першій консультації розробляють індивідуальний план протезування. Це дозволяє збільшити швидкість приживлення, максимально вдало здійснити відновлення цілісності низки.

Що таке імплантат та імплантація зуба

За останні десятиліття стоматологія значно розширила перелік доступних методик. З хворобливої ​​та страшної процедури, протезування перетворилося на малоінвазивне втручання, яке дозволяє вирішити проблеми із зубощелепним апаратом будь-якої складності.

Класична імплантація зубів – це оперативне амбулаторне втручання, яке виконує кваліфікований хірург. У стерильних умовах замість втраченого зуба кісткову тканину щелепи вживлюють «штучний корінь» – основу майбутнього імплантату. Його завдання забезпечити подальшу надійну фіксацію коронки (мосту). Процедура потребує знеболювання. Залежно від складності вона проводиться під загальним наркозом чи місцевою анестезією.

що із себе представляє імплант зуба

Зубний імплантат - це міцний сталевий стрижень діаметром від 3 до 5 мм. Матеріалом служить надміцний титан (рідше сплав цирконію). За розмірами та витягнутою формою гвинт точно імітує природний корінь. Ця міцна конструкція після повного загоєння служить основою для штучного протезу. Її розташування має максимально точно збігатися із локацією втраченого органу.

Який вид вибрати для імплантації

У стоматологічній практиці використовують кілька основних типів конструкцій:

  1. Цілісні. Вони є порожнистою «болванкою» з металу зі спеціальною заглушкою на кінці. Установка проводиться у кілька етапів. На першому необхідно забезпечити гарне зрощення протезу з щелепною кісткою. Далі лікар прибирає заглушку, а отриманий отвір встановлюється абатмент. Це надійна основа для жорсткої фіксації штучної коронки.У кожному разі, вона проектується індивідуально.
  2. Розбірні (знімні). Основою конструкції є металевий штифт. Він передбачає жорстку фіксацію титанового імплантату, що встановлюється в порожнину кістки. Після приживлення металевого стрижня кріпиться видима частина. З'єднання виконується за допомогою спеціального кріплення, яке міцно засуває коронку. Перевага цих конструкцій в економічності. Наприклад, при деформації або порушенні цілісності «верхівки», пошкоджена частина легко знімається і відновлюється, а потім повертаються на своє місце.

Завдяки використанню малоінвазивних методик вживлення протезування відрізняється високою ефективністю та мінімальними ризиками ускладнень. Процедура проводиться кваліфікованими фахівцями Dental-Side безболісно та максимально результативно.

Показання та протипоказання до проведення імплантації зубів

У більшості випадків стоматологи зазначають, що клієнти звертаються за допомогою, коли з'являються ускладнення та поставити імплантат – це єдине правильне рішення. Розглянуту методику можна назвати універсальною, адже послуга підходить більшості пацієнтів.

Стоматологи рекомендують встановити зубний імплантат у таких випадках:

  1. Втрата правильного розподілу напруги (тиску) зубного ряду. Нестача навіть однієї одиниці істотно підвищує навантаження на прилеглі зуби. Плюс змінюється форма та розташування зубощелепного апарату, у рази зростає ризик виникнення патологій.
  2. Втрата природної форми та розмірів щелепи, викривлення прикусу. За тривалої відсутності різців чи малярів утворюються «порожнечі». Це веде до деформації опор та трансформації природної локації здорових зубів. Це призводить до втрати нормального розташування, до розхитування, парадонтальних проблем.
  3. Відсутність однієї або кількох одиниць через вік, уроджені, перенесені травми, хронічні хвороби.
  4. Передчасне старіння особи. Через порожнечі в щелепі спостерігається втрата тонусу м'язів, викривлення прикусу, спостерігається зміна мови, вимови. Риси обличчя людини можуть спотворюватися, зморшки та глибинні заломи стають більш вираженими, виділяється носогубка.

Чи варто відкладати імплантацію? Відповідь – однозначно ні. В організмі людини все тісно пов'язане. Повноцінна функція жування залежить від здоров'я ротової порожнини. Відсутність одного або декількох зубів неминуче призводить до виникнення запалень, проблем з органами шлунково-кишкового тракту. При тривалій відсутності погіршуватися якість пережовування, перетравлення та всмоктування їжі відбуваються набагато гірше. У рази підвищується ризик виникнення патологій, постійного дискомфорту у шлунку, загострення хронічних хвороб.

Перед встановленням зубного імплантату лікар призначає комплексне обстеження, яке дозволить виключити можливі протипоказання. Типовими є:

  • вік до 25 років (до цього віку відбувається повне формування зубощелепної системи);
  • захворювання крові (погана згортання);
  • туберкульоз, ВІЛ, цукровий діабет;
  • захворювання ССС (інсульт, інфаркт);
  • новоутворення;
  • непереносимість знеболювальних препаратів;
  • наявність підвищеного тонусу м'язів жування.

Слід відкласти процедуру при загостренні запальних гострих станів в організмі. Проблеми з нервовою системою також вважаються стримуючим фактором.

Важливо! Професійно встановлений імплантат прослужить пацієнтові життя. Таке рішення дозволяє не лише виправити естетичний дефект, а й повертає впевненість, покращує дикцію. Сучасна імплантація верхніх чи нижніх зубів дає можливість виправити найсерйозніші дефекти щелепної матриці. Вона показана, коли інші методи є малоефективними або безрезультативними.

Види імплантації

види імплантації

На сьогоднішній день найбільш популярними вважаються два типи відновлення:

1. Одноетапна чи експрес-імплантація.

Процедура передбачає одноразове відвідування фахівця. На прийомі лікар здійснює видалення проблемного зуба та встановлення «штучного кореня» з покриттям у вигляді тимчасової коронки. Залежно від індивідуального стану пацієнта лікар може запропонувати:

  • покриття штифта тимчасовою «верхівкою» з полегшеного матеріалу, яка надалі замінюється постійним незнімним протезом;
  • відкладене покриття.Коронка надягає після повного приживлення підкісної основи.

Головна перевага методики у малотравматичності. Процедура проводиться без розсічення м'яких тканин та ясен. "Новий корінь" відразу розміщується в утворену після видалення лунку.

2. Двоетапна імплантація.

На першому етапі проводиться вживлення імплантату (у деяких випадках показано нарощування кісткової тканини). Після повного загоєння виробляється покриття гвинта штучною коронкою. Це класика імплантології. Для проведення процедури знадобиться кілька відвідувань лікаря. У середньому встановлення постійного протезу займає 2-4 місяці.

Основні етапи протезування

Розглянемо докладніше, як проводиться установка зубного імплантату з прикладу роботи фахівців клініки Dental-Side. Лікарі вищої кваліфікації забезпечують пацієнтам як комплексний підхід, а й уважне обслуговування. Вже на першій консультації можна отримати корисні рекомендації та оптимальний план лікування, складений з урахуванням особливостей здоров'я. Індивідуально визначається марка протезу, обговорюється ціна.

Основні етапи:

  1. Первинна консультація. Лікар проводить огляд, ставить діагноз, підбирає план лікування, визначає кількість та конструкцію майбутнього імплантату.
  2. Діагностика. На наступному етапі пацієнт має пройти призначені дослідження (рентген, аналізи). Лікар визначає структуру та кількість кісткової тканини. При її недостатньому обсязі попередньо робиться кісткова пластика, синус-ліфтінг.
  3. Передпідготовка. Перед вживлення штифта пацієнту проводять санацію порожнини рота. Лікар займається лікуванням карієсу, видаленням зубного каменю, «уламків», усуває всі запальні процеси.
  4. Внутрішньокісткова імплантація. На цьому етапі здійснюється вживлення титанового штифта. Час операції у середньому становить 30 хвилин. За потреби лікар може накласти кілька швів. Операція проводиться хірургом під місцевою анестезією. Період загоєння ясен триває 1-3 тижні.
  5. Контрольний огляд спеціаліста. Процедура включає перевірку первинної стабільності нової конструкції та стан ясенної ділянки. Залежно від місця прилягання гвинта та особливостей організму повноцінна остеоінтеграція закінчується через 2-6 місяців. Після повного загоєння, лікар викручує тимчасову заглушку, встановлює формувач. Лікар знімає зліпок щелепи, на основі якого зубний технік виконає постійну коронку.
  6. Завершальний етап із встановленням коронки (моста). На останньому візиті проводиться закріплення видимої частини протезу. В результаті пацієнт отримує міцну та довговічну опору, яка не поступається втраченому зубу та естетично виглядає.

Тривалість встановлення імплантату зуба у кожному конкретному випадку індивідуальна. Вона залежить від характеру та особливостей загоєння тканин, процесу остеоінтеграції «нового кореня», матеріалів і складності ситуації. Одним із важливих факторів є правильний підбір конструкції. Завдяки широкому розмаїттю моделей фахівці клініки підберуть найбільш вдалий варіант. Це може бути короткий імплантат Штрауман, довжиною всього 4 мм або більш бюджетний протез системи Осстем.

Переваги співпраці

Сучасна клініка Dental-Side проводить дентальну імплантацію на найвищому рівні. До цього поняття входить як комплексне обслуговування, а й висока якість, довговічність і надійність виконаної роботи.

Стоматологія Dental-Side оснащена сучасною технологічною базою та використовує передові методики та матеріали. Для розширення переліку послуг та більш ефективної імплантації зубів фахівці регулярно відвідують курси та програми підвищення кваліфікації. Вони індивідуально підбирають методику протезування та забезпечують повний супровід на кожному етапі лікування та після нього.

Цікавить імплантація передніх зубів «під ключ» чи хочете досягти голлівудської посмішки? Запрошуємо на професійну консультацію до багатопрофільної клініки Dental-Side. Тут не лише допоможуть відновити функції жувальних зубів, а й зроблять відвідування безболісним та комфортним. Плюс на всі послуги імплантації надається гарантія.

Ціни на імплантацію зубів:

Услуга Цена
Накладання швів 300 грн
Анестезія інфільтраційна або провідникова ("Убістезин" / "Ультракаїн" / "Септанест") 200 грн
Індивідуальний стоматологічний набір (програма "Анти-СНІД", "Анти-гепатит") 50 грн
Діагностична радіовізіографія 100 грн
Консультація і огляд 100 грн
Анестезія аплікаційна 50 грн
Дентальна імплантація з використанням імплантату "Straumann BLT Roxolid SLA-ACTIVE" 18700 грн
Общая стоимость 18200 грн

Імплантація Штрауман — вартість 14 270 грн.

Запис на консультацію