Імплантація зубів


Зубна імплантація вже давно стала рутинною практикою і підходить майже кожному пацієнтові, який втратив зуби.

Установка зубних імплантів це єдиний метод лікування, який дозволяє носити незнімну конструкцію, навіть якщо відсутня більша частина зубів. При цьому функція жування відновлюється на 100%, а естетика коронок на імплантах не гірша, а часто краща, ніж у своїх зубів.

Скільки імплантів потрібно встановлювати?

Найчастіше замість одного зуба встановлюють один зубний імплант, однак є й інші протоколи: на зубні імпланти також можна встановлювати мостоподібні протези, у передніх ділянках щелеп це навіть раціональніше, проте такі коронки повинні бути закріплені тільки на імплантах, поєднувати опору на зуб і імплант можна лише крайніх случаях.

Який імплант вибрати?

Існує багато назв та брендів зубних імплантів. Ми допоможемо вам вибрати потрібний імплант, виходячи з біологічних та економічних міркувань. Наприклад, коли кістки у пацієнта мало, те щоб уникнути синус-ліфтинга, сьогодні можна використовувати короткі імпланти Штрауман, довжина яких становить лише 4 мм, при цьому вартість хірургічного втручання тільки зменшиться. Водночас зменшаться і ризики, адже імплант не контактуватиме з гайморовою пазухою.

Водночас, у стандартних ситуаціях, де товщина і висота кісткової тканини задовільні, немає необхідності вибирати найдорожчі імпланти. Наприклад, імпланти Осстем мають такий самий відсоток приживлення, як і Штрауман.

Для того щоб встановити коронки на весь зубний ряд, потрібно використовувати мінімум 3 (Nobel Biocare) або 4 (All on 4) імпланта. Відновити беззубу щелепу чотирма імплантами можна за допомогою різних імплантаційних систем та методик. Підхід “Все на 4” або “Все на 6” може повністю реабілітувати беззубого пацієнта.

Імплант зуба - вартість?

У нашій стоматології регулярно відбуваються акції на імплантацію зубів, які залежать від пропозицій наших партнерів. Середня ціна імплантації зубів у стоматології Дентал Сайд (Київ, Лук'янівка) наведена нижче

Послуга Ціна
Накладання швів 300 грн
Анестезія інфільтраційна або провідникова ("Убістезин" / "Ультракаїн" / "Септанест") 200 грн
Індивідуальний стоматологічний набір (програма "Анти-СНІД", "Анти-гепатит") 50 грн
Діагностична радіовізіографія 100 грн
Консультація та огляд 100 грн
Анестезія аплікаційна 50 грн
Дентальна імплантація з використанням імплантату "Straumann BLT Roxolid SLA-ACTIVE" 17900 грн
Загальна вартість 18700 грн

Імплантація Штрауман — вартість 14 270 грн.

Чи можна встановлювати зубні імпланти?

Імплантація зубів потребує проведення анестезії (знеболювання). Анестезія буває загальною (наркоз) та місцевою. Установка зубного імпланту – це амбулаторне хірургічне втручання та загального наркозу не вимагає. Досить простого знеболювання "уколом", після чого пацієнт не відчуває болю. Загальний наркоз при імплантації використовується рідко, зазвичай тоді, коли є протипоказання до місцевої анестезії або є деякі супутні захворювання. Як правило, імплантація зубів переноситься легше, ніж видалення зуба.

Наші контакти:

Телефон: +380 98 3823232

Email: contact@dental-side.com.ua

Адреса: Киев, ул. Белорусская 10/18, метро Лукьяновка