Чистка зубів за акційною пропозицією

Професійна гігієна ротової порожнини — це комплекс заходів з очищення зубів від твердих (зубний камінь), м'яких (зубний наліт) відкладень та пігментацій.

Тверді зубні відкладення утворюються з часом у місцях, які важко доступні для зубної щітки. Цього не уникнути, як би добре ви не чистили зуби. Тверді зубні відкладення необхідно знімати раз на півроку або щорічно. Для цього використовують ультразвук.

Найчастіше таке чищення викликає певний дискомфорт, оскільки зубний камінь знаходиться в чутливій пришийковій ділянці зуба. Однак у разі появи хворобливих відчуттів пацієнту можна провести анестезію.

М'який зубний наліт забирається за допомогою зубної щітки повсякденно або технології Air-Flow у лікаря-стоматолога. Еірфлоу це піскоструминна обробка зуба абразивним порошком. Цей порошок може мати один із таких складів: натрію бікарбонат, еритритол, гліцин та ін., для кожного є свої показання.

До 20.07.22 вартість комплексної професійної гігієни всієї ротовою порожнини в стоматології Dental-Side (Контрактова пл., вул. Костянтинівська, 21) складатиме 899 грн. замість 1550грн.

 

Наші контакти:

Телефон: +380 98 3823232

Email: contact@dental-side.com.ua

Адреса: Киев, ул. Белорусская 10/18, метро Лукянівка